BİZDEN HABERLER

Raf sistemleri İstanbul

Raf sistemleri İstanbul ; Firmamız İstifleme ve Depolama alanlarında genel olarak kullanılmakta olan raf sistemlerinin üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Raf sistemleri her alanda nerdeyse artık karşımıza çıkmaktadır. Firmamız RAF MİMARI bu raf sistemlerinde arşiv raf sistemleri, depo raf sistemleri, lastik raf sistemleri, kumaş raf sistemleri, market raf sistemleri ve Çelik dolapların üretim ve satışını yapmaktadır.
Haberin Devamı...

Tarih: 01-11-2016

Mecidiyeköy raf sistemleri

Raf sistemleri Mecidiyeköy ; Çelik raf sistemleri ; Cıvatalı Sistemdir; Her bir tablaya 4 Adet cıvata takımı kullanılmaktadır. Kurulum yapıldıkdan sonra Üniteler kendi aralarında bir birilerine vidalanmaktadır.
Haberin Devamı...

Tarih: 01-11-2016

Metal raf sistemleri İzmit

Metal raf sistemleri İzmit ; Cıvatalı raf sistemidir; Her bir tablaya 4 Adet cıvata takımı kullanılmaktadır. Kurulum yapıldıkdan sonra Üniteler kendi aralarında bir birilerine vidalanmaktadır. Profillerin alt kısmına Plastik Taban takılmaktadır. Ürünler Elektrostatik toz boyalıdır ve Standart RAL 7046 Gri renklidir. Çelik raf Pratik sökme ve takma yapılmaktadır. Ekonomiktir, Dayanıklı ve en ucuz raf sistemleridir.
Haberin Devamı...

Tarih: 01-11-2016

Raf sistemleri Beyoğlu

Beyoğlu raf sistemleri ; Çelik Depo rafı; Raf derinlikleri 59cm üzeri ve kalınlıkları 1,50 mm üzerin de olan çelik raf tablaları için geçerlidir. Genelde Yedek parça depoları, ecza depolarında kullanılmaktadır. Profil kalınlıkları ve tabla kalınlıkları değişkenlik göstermektedir.
Haberin Devamı...

Tarih: 02-11-2016