Anasayfa » Hizmetler » Compact sökme takma

Firmamız sizlere compact arşiv dolapları sökme takma işleminde yardımcı olmaktadır. Öncelikle sökme işlemi yapılacak deponuzu, arşivinizi, mağazanızı görmemiz ve keşif yapmamız gerekmektedir. Ondan sonra yeni kurulum yapılacak alanında keşfini yaparak yerleşim planı hazırlıyoruz ve sizin kullanımınıza en uygun şekilde proje çıkartıyoruz. İhtiyaç duyulduğu takdirde ilave yeni raf sistemleride yapılmaktadır. Sökme takma işlemin de önemli olan Toplam ürünlerin sayısı ürün detayları taşıma mesafesi ve yeni kurulum yapılacak alanda yapılacak işlemlerdir. Fiyatlar Nakliye ve Taşıma dahil, Sadece sökme ve kurulum bedeli olarak verilebilmektedir. Firmamız hizmet verdiği süre içerisinde bugüne kadar bir çok kurumsal firma arşivi, banka arşivi, Lojistik depo, Noter depoları, Üniversite depoları, Belediye arşivleri gibi farklı alanlarda hizmet veren firmalara çözüm ortağı olmuştur. Depo raf ve Arşiv raf sökme takma işlemi yaptırmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Çelik raf sistemleri, ucuz ve dayanıklı metal raf modelidir. Her alanda kullanılabilen kolayca sökülüp taşınabilen portatif raftır. Çelik rafların kullanım amacı, üzerine konacak olan yükün tespitinden sonra üretim gerçekleşmektedir. Farklı ölçülerde ve farklı kalınlıklarda üretilmekte olan çelik raflar DKP sacdan imal edilmektedir. Çelik raf sistemleri neredeyse herkesin bildiği gri renkli metal gövdeli ayaklı bir raf sistemidir. Bu raf sistemlerini genelde eski bakkal rafı olarak tarif eden müşterilerimiz çoktur. Bu raf sistemleri ülkemize 1980 / 90 lı yıllarda ilk girişini sağlamış ve halen daha günümüzde üretilmeye devam etmektedir. Her alanda kullanılabilen mekan sınırlanması olmayan tasarım harikası bir raf sistemidir.

Mini rack depo raf sistemleri; Kutu profilden veya bükümlü Sacdan üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre imal edilmektedir. Standart olarak kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 tan üretilmektedir. Taşıyacağı yüke göre bu ayaklar üretimden önce belirlenmektedir. Mini rack depo raf sistemlerinin bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır. Bu sistem kullanıcısına düşük maliyet sağlamaktadır. Mini rack geçme depo raf sistemleri derinliği ve genişliği değişkenlik göstermektedir bunun yanı sıra bu ölçülerinde maksimum sınırları bulunmaktadır. Raf derinliği maksimum 100 cm olarak belirlenmiştir, raf genişliği ise konacak yüke göre maksimum 200 cm ye kadar çıkmaktadır. Mini rack geçme depo raf modellerinin sağladığı bir diğer avantaj bu raf sisteminin kurulumunda hiç bir vida veya benzeri bağlantı elemanına ihtiyaç duymadan sağlam şekilde montaj yapılabilmesidir. Hafif depo raf sistemleri tamamen geçme bir raf modeli olup, oldukça basit kurulum ve de monte işlemi yapılmaktadır. İhtiyacınıza göre bu raf sistemlerine sonraki zamanlar da ilave raf eklenebilmekte veya raf eksiltilebilmektedir. Bu raf sistemleri üzerin de yük olduğu zaman daha sağlam durarak zemine daha sağlam basmaktadır.

çelik raf

ÇELİK RAF

Cıvata somunla kurulan metal raf arşiv raf sistem modeli.

İncele
çelik raf depo

ÇELİK DEPOLAMA

Hafif yüklemeler için vidalı cıvatalı metal portatif raf modelidir.

İncele
arşiv rafı

ARŞİV RAF

Klasöre özel ölçüler, her alana uyumlu metal arşiv raf sistemleri.

İncele
mini rack

HAFİF DEPO RAFI

Geçme sistem vidasız özel ölçüde üretim depo rafı.

İncele