Anasayfa » Blog » Raf sistemleri Sarıyer

Raf sistemleri Beyoğlu; Çelik raf sistemleri, ucuz ve dayanıklı metal raf modelidir. Her alanda kullanılabilen kolayca sökülüp taşınabilen portatif raftır. Çelik rafların kullanım amacı, üzerine konacak olan yükün tespitinden sonra üretim gerçekleşmektedir. Farklı ölçülerde ve farklı kalınlıklarda üretilmekte olan çelik raflar DKP sacdan imal edilmektedir. Çelik raf sistemleri neredeyse herkesin bildiği gri renkli metal gövdeli ayaklı bir raf sistemidir. Bu raf sistemlerini genelde eski bakkal rafı olarak tarif eden müşterilerimiz çoktur. Bu raf sistemleri ülkemize 1980 / 90 lı yıllarda ilk girişini sağlamış ve halen daha günümüzde üretilmeye devam etmektedir. Her alanda kullanılabilen mekan sınırlanması olmayan tasarım harikası bir raf sistemidir.

Çelik raf fiyatları; Fiyat belirlenmesi için kullanılacak olan alanda keşif yapılması gerekmektedir. Çelik raflar farklı kalınlıklara sahiptir, her kalınlık ve her ölçü kendi içinde farklılık göstermektedir. Arşiv için genelde derinliği 31 cm olan çelik raflar tercih edilmektedir. Çelik raf sistemleri aynı zamanda çelik raf depolama olarak da kullanılan metal raf sistemleridir. Çelik raflar deponuzun daha verimli olarak kullanılmasında size yardımcı olur, ürünlerinizi kolayca istiflemenize ve kolayca bulmanıza olanak sunar. … Çelik raf kolayca söküler rafların arasında değişiklik yapılabilen, rafların arasını sıklaştırmak için daha sonra ilave tabla alınabilen Lego tipi portatif dayanıklı raf modelidir. Çelik raflar montaj sonrası duvarlara vidalama yapılarak sağlamlık testi yapılmaktadır, oluşabilecek her hangi bir afet veya sallantıya karşı öncelikli çalışan ekibinizin, raflar da duran ürünlerinizin ve mekanınızın güvenliği açısından bu işlem zorunlu olarak yapılmaktadır. İhtiyaç halinde ve duvarların sağlam olmaması durumunda buna örnek, alçıpen duvar, cam duvar gibi durumlarda üstten bağlantı daha sağlıklı çözüm olmaktadır. Raf sistemleri tercihinizi yapmak için yerinizde keşif yapılması için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere üretimini yapmış olduğumuz ürünlerden en uygun olanını ve sizin kullanım amacınıza en uygun raf modeli tespit edildikten sonra üretim ve sonrasında kurulum yapılmaktadır

Mini rack depo raf sistemleri; Kutu profilden veya bükümlü Sacdan üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre imal edilmektedir. Standart olarak kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 tan üretilmektedir. Taşıyacağı yüke göre bu ayaklar üretimden önce belirlenmektedir. Mini rack depo raf sistemlerinin bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır. Bu sistem kullanıcısına düşük maliyet sağlamaktadır. Mini rack geçme depo raf sistemleri derinliği ve genişliği değişkenlik göstermektedir bunun yanı sıra bu ölçülerinde maksimum sınırları bulunmaktadır. Raf derinliği maksimum 100 cm olarak belirlenmiştir, raf genişliği ise konacak yüke göre maksimum 200 cm ye kadar çıkmaktadır. Mini rack geçme depo raf modellerinin sağladığı bir diğer avantaj bu raf sisteminin kurulumunda hiç bir vida veya benzeri bağlantı elemanına ihtiyaç duymadan sağlam şekilde montaj yapılabilmesidir. Hafif depo raf sistemleri tamamen geçme bir raf modeli olup, oldukça basit kurulum ve de monte işlemi yapılmaktadır. İhtiyacınıza göre bu raf sistemlerine sonraki zamanlar da ilave raf eklenebilmekte veya raf eksiltilebilmektedir. Bu raf sistemleri üzerin de yük olduğu zaman daha sağlam durarak zemine daha sağlam basmaktadır.

çelik raf

ÇELİK RAF

Cıvata somunla kurulan metal raf arşiv raf sistem modeli.

İncele
çelik raf depo

ÇELİK DEPOLAMA

Hafif yüklemeler için vidalı cıvatalı metal portatif raf modelidir.

İncele
arşiv rafı

ARŞİV RAF

Klasöre özel ölçüler, her alana uyumlu metal arşiv raf sistemleri.

İncele
mini rack

HAFİF DEPO RAFI

Geçme sistem vidasız özel ölçüde üretim depo rafı.

İncele